Запах гіацинта освіжає і просвітлює стомлений розум

Запах гіацинта освіжає і просвітлює стомлений розум

Гіацинт довгий час залишався квіткою гаремів ... І лише опинившись у XVIII столітті в Голландії, гіацинт набув популярності, не меншj], ніж сто років до нього мав тюльпан.

На гіацинтах багатіли багато голландці. У той час як бідняки жили на один гульден в день, багатії платили за одну цибулину до 1000 гульденів. У світському суспільстві гіацинт, приколотий до плаття дами, говорив про її багатство.

* Пелюстки гіацинта залити спиртом 40%, настояти 7-10 днів, розвести водою 1/1 і використовувати як лосьйон, розгладжує зморшки.

* Запах сухого гіацинта не любить моль і пилові кліщі. Сухі пелюстки раніше зашивали в марлевий мішечок і підвішували в шафі або клали на полиці з білизною. Дим сухих пелюсток гіацинта не виносять комарі.

* Маги радять заводити гіацинт в будинку всім людям, схильних до змін в настрої і особливо схильним до депресії. Меланхолікам гіацинт дарує впевненість у собі і душевну рівновагу.

* Для того щоб приворожити коханого, потрібно посадити у повню цибулину гіацинта і прошепотіти над посадженою квіткою своє бажання і ім'я коханого. Поливати потроху вранці і ввечері і кожного разу нагадувати йому про своє бажання, повторюючи ім'я коханого. Кажуть, що коли гіацинт зацвіте, в серці предмета пристрасті прокинеться відповідне почуття.

Як швидко і смачно вилікувати кашель
Кориця з медом - для швидкого схуднення

Пов'язані записи

 

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location